W czasie ferii zimowych zajęcia normatywne i egzaminy prowadzone są normalnie. Tematy zajęć będą dobrane w ten sposób by osoby, które na część ferii wyjadą na „ ewentualne narty” mogły zrealizować temat przed wyjazdem lub po powrocie z niego.

Zaznaczam jednocześnie, że w przypadku osób zdających maturę i egzamin na studia w 2013 roku, wyjazd na dwa tygodnie ferii jest delikatnie mówiąc pomysłem „nietrafionym i lekkomyślnym” – jeżeli chcesz się w tym roku „polansować na stoku” weź pod uwagę, że to może się przełożyć na „sukcesy” maturalne i te związane z rekrutacją na studia.

FERIE ZIMOWE TO OSTATNI WOLNY OKRES PRZED MATURAMI I EGZAMINAMI NA STUDIA!!!

W czasie ferii zimowych, jako dodatkowe,  będą odbywały się zajęcia MODELARSKIE.

PODSTAWY PAPIEROPLASTYKI/FILOZOFIA I ODCZUWANIE FORMY.

Zaplanowanych jest 8 zajęć modelarskich w okresie 28 stycznia do 7 lutego : poniedziałek, wtorek, środa, czwartek w godz. 16-20.
Każdy uczestnik zajęć modelarskich otrzyma dodatkowo możliwość uczestnictwa w 8-miu zajęciach geometrycznych w godz. 12-16 (codziennie przed zajęciami modelarskimi).

Opłata za zajęcia modelarskie (i geometryczne) w czasie ferii to 260 zł * (64 godziny zajęć).  Opłata nie jest podzielna przez ilość godzin – dotyczy całego programu i zakresu zajęć. Przyjście na jedne zajęcia „żeby sobie tylko zobaczyć” nie ma żadnego sensu – więc nie ma też takiej możliwości.
Ilość miejsc jest ograniczona – dokonanie opłaty za te zajęcia = rezerwacja miejsca.

* Opłata za zajęcia dodatkowe w ferie nie ma nic wspólnego z opłatą za zajęcia normatywne.