Osoby zainteresowane studiowaniem wzornictwa ASP w Warszawie często poszukują odpowiedniego kursu, który pozwoli im przygotować odpowiednią teczkę a zarazem zdać egzamin. Pierwsza wskazówka – raczej nie znajdziesz rozsądnego kursu / zajęć przygotowujących jedynie na „wzorki”… możesz oczywiście się nie zgadzać ale tak w zasadzie jest. Powód jest taki, że na tę uczelnie dobrze jest mieć doświadczenie w tzw. rysunku klasycznym, architektonicznym i typowym dla warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych (nazwijmy go akademickim). Dodatkowo mile widzianym dodatkiem są plansze wyjaśniające działanie urządzeń oraz tzw. rostrzelenia.
Dobra wiadomość – egzamin oraz teczka nie są trudne dla osoby która pozna specyfikę i zagadnienia charakterystyczne dla tego wydziału. Jak więc należy się przygotować do egzaminu ?
Nasza Szkoła Rysunku Warszawa zakłada powiązanie informacji nabywanych w grupie początkującej i normatywnej (basic rysunkowy) z grupami zajmującymi się stricte zagadnieniami architektonicznymi oraz grupami przygotowującymi się na ASP – np Malarstwo czy Grafika. Dodatkowym elementem, który warto przerobić jest kurs rysunku geometrycznego w przestrzeni 3d, który przeprowadzamy w okresie ferii zimowych. Jeżeli więc chcesz aplikować na Wzornictwo Przemysłowe w Warszawie – DOŁĄCZ DO NAS 🙂

TECZKA ZA MAKSIMUM  PUNKTÓW 2018 – GALERIA